HrvatskiAlbanski

Online Radio & TV

LCplayer

Gazetat Shqiptare

shqipmisioniKosovarjakohaditoreabetarija_interaktivetv_kosova

Gazetat Kroate

vecernjijutarnji.gifslobodna-dalmacija.jpg24sata.jpg

TV RTKLIVE

BILL CLINTON

bill_clinton

IBRAHIM RUGOVA

Dr.I.RUGOVA

ADEM JASHARI

bac-u-kry-adem-jashari

Momentalisht online

Kemi 7 vizitorë n'linjë

Google reklama

Ambasada e Kroacis ne Kosove Paralajmeron dhenien e vizave per qytetaret e Kosoves pdf Shtyp Email
nga H. Tahiri   
E shtunë, 24 Janar 2009 13:31

thaci-dhe-karamariq.jpg

 

Prishtinë, 22 janar 2009-Ambasadori i Kroacisë në Kosovë, Zllatko Kramariq, është takuar sot me kryeministrin e Kosovës, Hashim Thaçi. Në këtë takim u njoftua se presidenti i Kroacisë, Stipe Mesiq, që në një të ardhme të afërt, ta vizitojë Kosovën. Ambasadori kroat, gjithashtu ka paralajmëruar se ambasada kroate së shpejti do të fillojë dhënien e vizave për qytetarët e Kosovës, në Prishtinë.


Hajdin ISLAMI
Përditësimi E mërkurë, 22 Shkurt 2012 11:31